Сьогодні (30.05.16р.) мені випала честь вітати учасників товариського турніру з плавання «ПЛЯЖ – 2016». У змаганнях брали участь діти від 4 до 12 років.
Мені завжди приємно, коли робота яку я роблю несе не лише комерційний, а ще й соціальних характер.
А саме, метою даного турніру було популяризувати плавання як вид спорту, що не має протипоказань. Я, як Керівник відділу маркетингу Комплексу «ПЛЯЖ», розумію, що для успішного розвитку будь-якого напрямку односторонньої дії недостатньо.
Необхідний взаємозв’язок усіх ланок процесу.
В даному випадку цими ланками стали: Аквапарк «ПЛЯЖ», як гідна тренувальна база; батьки дітей-учасників, як свідомих людей, які закладають у своєї дитини підґрунтя для повноцінного здорового майбутнього та офіційних органів, яких сьогодні представляла Федерація плавання Львівської області, яка докладає чималих зусиль для відродження цього прекрасного виду спорту та разом із тим турбується про спортивне та здорове молоде покоління.
Тішуся з того, що сьогодні усі ці три сили зійшлися на нашому Турнірі. Діти отримали задоволення та досвід у боротьбі за перемогу. А самі наполегливі та найспритніші отримали медалі, грамоти та пам’ятні призи!