12 листопада відбулося святкування Дня народження Кубу ділових Людей. Це міжнародний бізнес-клуб для керівників та власників малого бізнесу, які мають надійну ділову репутацію та дотримуються власного ділового слова.

На даному святі підводять результати діяльності Клубу за рік, освітлюють плани на наступний рік і оголошують результати номінації «Ділова репутація». Дана номінація визначається шляхом голосування серед учасників Клубу Ділових Людей. Обирають 25 бізнесменів серед 1069, які відзначилися у співпраці з колегами та провели активний та ефективний комерційний рік!

Надзвичайно приємно, другий рік поспіль бути обраною в даній номінації.

Дякую усім за співпрацю. Для мене особисто, етика ведення бізнесу є не лише моментом ділового спілкування, а ще й стилем мого життя. У час стрімких змін та масових комунікацій стираються межі гідності та моралі. Не хочеться у гонитві за успіхом комерційним втратити людську гідність.

Це моя життєва позиція. Виконав – насолоджуєшся винагородою, не виконав – визнай, проаналізуй свої прогалини і рухайся далі до поставленої мети.

Отож, на разі насолоджуюсь та з понеділка до нових звершень!